data dodania: 2019-10-10 13:55:14

Pielęgnacja felg aluminiowych

Felgi aluminiowe, felgi stalowe, kołpaki, czy opony znanych producentów to rzeczy niezbędne w motoryzacji. Koła ze stopów lekkich, popularnie nazywane felgami aluminiowymi lub alufelgami, oprócz swoich właściwości technicznych i eksploatacyjnych  sprawiają, że samochód wyróżnia się z tłumu.

Każde auto dzięki felgom samochodowym nabiera niepowtarzalnego wyglądu. Właśnie ten  specjalny wygląd stworzony przez felgi samochodowe, wymaga specjalnego, delikatnego i rozważnego  traktowania.

Uniwersalne felgi, które są obecnie najpopularniejsze na rynku motoryzacyjnym wymagają specjalnego zestawu montażowego. To wszystko po to, aby dopasować felgę samochodową do konkretnego modelu auta. Odpowiedni montaż felg zapewni wyspecjalizowany serwis samochodowy. 

Pielęgnacja felg aluminiowych jest bardzo ważna. Felgi samochodowe czyści się zwykłą wodą lub wodą z naturalnymi detergentami. Na rynku motoryzacyjnym, do pielęgnacji felg stworzono również szeroką gamę preparatów. Z powodu zniszczenia powłoki lakierniczej felg, do czyszczenia felg nie nadaje się alkohol, benzyna i rozpuszczalniki.

Kiedy jesteś szczęśliwym posiadaczem felg  aluminiowych , omijaj szczotki, zamień je na gąbki. Również w  zimie czyszczenie felg jest bardzo ważne, gdyż nagromadzone na drogach środki chemiczne niszczą felgi. Każda inwestycja w samochód jest opłacalna, a wyposażenie kół w felgi jest trendy w świecie motoryzacyjnym. Podążaj za motoryzacyjną modą i spraw swojemu samochodowi przyjemność.

Polecamy

Najnowsze artykuły

Ogólnie o skupie aut
Zmiana felg w aucie
Pielęgnacja felg aluminiowych
Skupowanie metali
Sprzedaj swoje złoto
Opakowania Big Bag
czytaj wiecej

Najnowsze opinie