Fizjo Effect Rzeszów

Hetmańska 24,
35-045 Rzeszów
http://fizjo-effect.pl/
608371627
5/5 na 2 recenzji
Jakość obsługi:
Brak opinii
Jakość świadczonych usług:
Brak opinii
Firma godna polecenia:
Brak opinii

Opis firmy

Masaż leczniczy to doskonały sposób na pozbycie się wielu różnego typu dolegliwości bólowych. Może być stosowany samodzielnie, jak również jako działanie wspomagające właściwe leczenie farmakologiczne. Masaż ten ma również właściwości odprężające i relaksacyjne.

Masaż leczniczy stosowany jest już od starożytności. Zabieg ten ma wręcz zbawienny wpływ na całe ciało człowieka oraz na jego samopoczucie. Jakie właściwości ma masaż leczniczy? Między innymi łagodzi stres i jego skutki, pomaga zwalczyć skurcze mięśni, skutecznie niweluje różnego pochodzenia bóle pojawiające się w rozmaitych partiach ciała.

W gabinecie Fizjo Effect możemy skorzystać z klasycznego masażu leczniczego, który stosować można jako działanie dodatkowe do masażu kręgosłupa. Tego typu zabieg stosowany jest zazwyczaj w przypadku bólu karku, pleców, mięśni lub głowy. Można go także z powodzeniem wykonywać w celu zniwelowania niewydolności krążenia, obrzęków czy nawet chorób reumatycznych. Masaż tego typu wykonuje się najczęściej przy użyciu rąk. Stosuje się tutaj odpowiednią technikę, która pozwala skutecznie oddziaływać na tkanki pacjenta. W masażu tym można również zastosować na przykład gorące kamienie.

Masaż leczniczy to znakomity sposób na to, aby się odprężyć i zrelaksować. Polecany jest osobom, które codziennie zmagają się ze stresem lub nawet nerwicą. Po każdym pojedynczym zabiegu masażu leczniczego, pacjent wychodzi wypoczęty.

Masaż leczniczy nie zawsze jednak może być przeprowadzony. Istnieje wiele przeciwwskazań do realizacji tego typu zabiegu. Są to między innymi choroby nowotworowe, miażdżyca, osteoporoza, zaburzenia krzepliwości krwi, gruźlica, naczyniaki, krwiaki i tętniaki.

Jeżeli nie zachodzą żadne powyższe przeciwwskazania, to zabieg wykonywać można z powodzeniem u osób w różnym wieku. Jest to bowiem metoda naturalna i w żaden sposób nie wpływająca negatywnie na stan pacjenta.

Poznaj opinie o firmie
Fizjo Effect Rzeszów

Autor: Fizjo Effect - Zostaw komentarz
*.*.*.115
data: 2018-06-20 15:04:40
Ocena:

Wiesz jak w obecnej sytuacji wygląda praca w firmie Fizjo Effect? Jak masz sprawdzone informacje z własnego doświadczenia warto pozostawić w komentarzu swoje zdanie na jej temat. Czekamy na Twoją opinię, która może pomóc wielu osobom, które poszukują pracy i nie tylko.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: kasai@nemesis.com.pl
*.*.*.w
data: 2017-12-25 15:36:05
Ocena:


Super kontakt świetny fachowiec. Pani Ewa to profesjonalistka !

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: tola.m@nemesis.com.pl
*.*.*.87
data: 2017-10-19 07:58:20
Ocena:


Fachowy masaż w Rzeszowie :)

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Ogólnie o skupie aut
Zmiana felg w aucie
Pielęgnacja felg aluminiowych
Skupowanie metali
Sprzedaj swoje złoto
Opakowania Big Bag
czytaj wiecej

Najnowsze opinie