Kernau Polska

Danielewicza 6/14,
37-100 Łańcut
https://www.kernau.com/
178652680
5/5 na 1 recenzji
Jakość obsługi:
Brak opinii
Jakość świadczonych usług:
Brak opinii
Firma godna polecenia:
Brak opinii

Opis firmy

Marka KERNAU  to nowoczesne i funkcjonalne sprzęty do każdej kuchni. Oferta KERNAU to przede wszystkim kuchnie, płyty grzewcze, okapy, chłodziarki, zlewy i baterie, pralki, mikrofale, zlewy baterie oraz przydatne akcesoria do kuchni.

Oferta KERNAU skierowana jest do osób, które szukają do swojej kuchni nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań. Wszystkie sprzęty dostępne w sklepie to urządzenia bezpieczne w użytkowaniu, a przede wszystkim bardzo funkcjonalne. Dzięki temu coraz większa liczba klientów decyduje się na ich zakup.

Poznaj opinie o firmie
Kernau Polska

Autor: agd@nemesis.com.pl
*.*.*.32
data: 2018-08-02 15:58:46
Ocena:

Wybierając sprzęt AGD chcemy zdecydować się na takie urządzenia, które z jednej strony spełniają nasze oczekiwania pod kątem funkcjonalności, a z drugiej strony są estetyczne i dobrze się prezentują. Nasz witryna powstała po to, aby ułatwiać dokonanie optymalnego wyboru. Znajdziesz tu wskazówki dotyczące tego, czym kierować się przy wyborze urządzeń, a także na jakie aspekty zwracać szczególną uwagę.

Na prezentowanej stronie internetowej znajdziesz artykuły określające podstawowe różnice pomiędzy kuchenką gazową, a kuchenką elektryczną. Dowiesz się, kiedy lepiej sprawdzą się urządzenia wolnostojące, a kiedy lepiej będzie zdecydować się na sprzęt do zabudowany. Bardzo dużo uwagi poświęcamy tematyce okapów kuchennych, przy czym omawiamy zarówno modele pracujące w formie wyciągu, jak i pochłaniacza. Zapoznamy Cię z aktualnymi trendami w zakresie dopasowania płyt grzewczych do specyfiki kuchni. Prezentujemy ciekawe porady dotyczące użytkowania sprzętów tak, by cieszyły nas długi czas walorami natury użytkowej. Pomożemy Ci wybrać zmywarkę, pralkę i lodówkę. U nas zapoznasz się także z interesującymi ciekawostkami, które dotyczą właśnie sprzętów AGD. Temat urządzeń kuchennych jest rozległy, a my chcemy przybliżyć go czytelnikom w sposób pełny i kompleksowy.Dołącz do nas! Bezpłatne konto oferuje mnóstwo korzyści:
możliwość edytowania wpisów
dodajesz rozbudowane opisy
dodawanie produktów
i wiele, wiele więcej...

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Kernau Polska - Zostaw komentarz
*.*.*.255
data: 2018-06-16 09:51:56
Ocena:

Wiesz jak w obecnej sytuacji wygląda praca w firmie Kernau Polska? Jak masz sprawdzone informacje z własnego doświadczenia warto pozostawić w komentarzu swoje zdanie na jej temat. Czekamy na Twoją opinię, która może pomóc wielu osobom, które poszukują pracy i nie tylko.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Ogólnie o skupie aut
Zmiana felg w aucie
Pielęgnacja felg aluminiowych
Skupowanie metali
Sprzedaj swoje złoto
Opakowania Big Bag
czytaj wiecej

Najnowsze opinie