LINEA Profesjonalne maszyny do sprzątania

Pogwizdów Nowy 662,
36-062 Zaczernie
https://elinea.com.pl/
178631039
5/5 na 4 recenzji
Jakość obsługi:
Brak opinii
Jakość świadczonych usług:
Brak opinii
Firma godna polecenia:
Brak opinii

Opis firmy

Firma Linea oferuje wysokiej jakości sprzęt oraz akcesoria do czyszczenia powierzchni. W jej asortymencie znajdują się maszyny czyszczące marki TASKI, odkurzacze, które wyróżnia ultracicha praca, akcesoria do sprzątania oraz środki czystości.

Oferuje również wiele systemów dozujących, które są ekonomiczne oraz bardzo wydajne. Linea urządza bezpłatne pokazy sprzęty oraz ich testy w miejscu wyznaczonym przez klienta.
Pomaga to w dokonaniu przez niego dobrego wyboru odpowiednich pomocy do sprzątania. Urządzenia czyszczące sprawdzają się na każdej powierzchni - w magazynach, szpitalach, hurtowniach, galeriach handlowych i wielu innych. Mogą być one prowadzone przez instruktora albo poruszać się samodzielnie po wgraniu odpowiedniego programu.
Linea to firma, która udziela swoim klientom wsparcia na każdym etapie użytkowania urządzeń. Współpraca z nią nie kończy się na zakupie sprzętu, ale trwa przez cały okres jego użytkowania.Linea to autoryzowany dealer, który świadczy również serwis maszyn czyszczących. Wykonuje więc przeglądy okresowe, jak i dokonuje napraw urządzeń. Można również wynajmować u niej flotę czyszczącą, co odbywa się na korzystnych warunkach i zapewnia wygodę klientom. Pracownicy firmy zawsze chętnie odpowiadają na pytania związane z urządzeniami, jak i wprowadzają w asortyment innowacyjne technologie, by klient mógł mieć zawsze do nich dostęp.

 

Poznaj opinie o firmie
LINEA Profesjonalne maszyny do sprzątania

Autor: grofness@o2.pl
*.*.*.56
data: 2019-05-22 13:58:14
Ocena:


Żona jest zadowolona, a to dla mnie najważniejsze! :) dziewczyny były punktualnie, wykonały pracę rzetelnie i solidnie! Cena odpowiednia do jakości usługi. Polecam!

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: agnes@o2.pl
*.*.*.6
data: 2019-05-22 13:57:41
Ocena:


Pełne zaufanie i profesjonalizm. Dziewczyny znają się na swojej pracy, potrafią zorganizować przestrzeń, przygotować mieszkanie do sprzedaży i przy tym sprawić, że jego organizacja i zapach namawia do kupna. Prowadzę działalność związaną z nieruchomościami i wszystkim znajomym po fachu mogę śmiało polecić tą firmę!

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: maria@o2.pl
*.*.*.43
data: 2019-05-22 13:56:04
Ocena:

Skorzystałam z usług firmy już po taz kolejny i jestem bardzo zadowolona z efektów. Dziewczyny sprzątały mój dom po budowie. Przygotowanie do wykonania usługi 10/10, ilość sprzętu i środków 10/10 , jakość wykonania 10/10, kultura pracy i podejście do klienta 10/10 ! W jeden dzień firma sprawiła ze mogę wprowadzać się z dziećmi do czystego domu bez pyłu i zabrudzeń z farb i klejów! Dziekuje bardzo i polecam w 100% !

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: estetycznaszela@gmail.com
*.*.*.77
data: 2019-05-22 13:55:17
Ocena:


Polecam zakup maszyn wlasnie od firmy Linea - swietna jakosc idaca z cena. Łatwe w obsludze , polecam do sklepow.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Maszyny czyszczące linea - Zostaw komentarz
*.*.*.12
data: 2018-06-20 06:15:09
Ocena:

Wiesz jak w obecnej sytuacji wygląda praca w firmie Maszyny czyszczące linea? Jak masz sprawdzone informacje z własnego doświadczenia warto pozostawić w komentarzu swoje zdanie na jej temat. Czekamy na Twoją opinię, która może pomóc wielu osobom, które poszukują pracy i nie tylko.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: LINEA Dominika Jakubczyk Sp. J. - Zostaw komentarz
*.*.*.70
data: 2018-06-15 16:25:34
Ocena:

Wiesz jak w obecnej sytuacji wygląda praca w firmie LINEA Dominika Jakubczyk Sp. J.? Jak masz sprawdzone informacje z własnego doświadczenia warto pozostawić w komentarzu swoje zdanie na jej temat. Czekamy na Twoją opinię, która może pomóc wielu osobom, które poszukują pracy i nie tylko.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Ogólnie o skupie aut
Zmiana felg w aucie
Pielęgnacja felg aluminiowych
Skupowanie metali
Sprzedaj swoje złoto
Opakowania Big Bag
czytaj wiecej

Najnowsze opinie