M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k.

Mochnackiego 25/3,
35-016 Rzeszów
17 852 2085
5/5 na 3 recenzji
Jakość obsługi:
Jakość świadczonych usług:
Firma godna polecenia:

Opis firmy

M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k. to kancelaria prawna, która znajduje się w Rzeszowie. Od 23 lat zbiera doświadczenie i skutecznie służy swoim klientom.

Oferuje pomoc z wielu dziedzin prawa np.: prawa rodzinnego, prawa nieruchomości, prawa zamówień publicznych, ubezpieczeń, odszkodowań i wielu innych. Pracuje w niej kompetentny zespół prawników i radców prawnych, a także aplikanci i asystenci. Pomagają oni w wielu sprawach, służą radą i szukają najlepszego rozwiązania dla klienta.

Poznaj opinie o firmie
M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k.

Autor: adam@nemesis.com.pl
*.*.*.145
data: 2019-03-19 11:03:17
Ocena:

Z kancelarią mam pozytywne doświadczenia. Niezwykle pomocni pracownicy, profesjonalni. Rzetelnie podchodzą do swojej pracy. Lokalizacja świetna. Miejsce urządzone bardzo komfortowo. Myślę, że swobodnie mogę polecić.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: ania@nemesis.com.pl
*.*.*.201
data: 2019-03-19 11:01:34
Ocena:

W kancelarii pracuje kompetentny zespół prawników i radców prawnych, a także aplikanci i asystenci. Pomagają oni w wielu sprawach, służą radą i szukają najlepszego rozwiązania dla klienta. Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez kancelarie M. Wojciechowska i Wspólnicy.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: biuro@nemesis.com.pl
*.*.*.130
data: 2019-03-19 10:59:28
Ocena:

M. Wojciechowska i Wspólnicy to kancelaria, w której pracuje bardzo wykwalifikowany zespół prawników i adwokat. Służą wielką pomocą oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Nie raz wyciągli mnie z kłopotów. Serdecznie polecam

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k. - Zostaw komentarz
*.*.*.162
data: 2018-06-15 03:23:06
Ocena:

Wiesz jak w obecnej sytuacji wygląda praca w firmie M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k. ? Jak masz sprawdzone informacje z własnego doświadczenia warto pozostawić w komentarzu swoje zdanie na jej temat. Czekamy na Twoją opinię, która może pomóc wielu osobom, które poszukują pracy i nie tylko.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Ogólnie o skupie aut
Zmiana felg w aucie
Pielęgnacja felg aluminiowych
Skupowanie metali
Sprzedaj swoje złoto
Opakowania Big Bag
czytaj wiecej

Najnowsze opinie