Maxton Design części tuningowe do samochodów

Zbylitowskich 157,
33-113 Zgłobice
535 522 963
Jakość obsługi:
Brak opinii
Jakość świadczonych usług:
Brak opinii
Firma godna polecenia:
Brak opinii

Opis firmy

Maxton Design to istniejące od 2004 roku przedsiębiorstwo, które zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą części tuningowych do samochodów. Są to w szczególności zderzaki, spoilery Dacia i listwy podprogowe. 
 
Dzięki tym elementom, w łatwy sposób dodasz swojemu samochodowi sportowego charakteru lub poprawisz jego aerodynamikę. Części oferowane przez Maxton Design przeznaczone są do kilkudziesięciu modeli samochodów o różnych rocznikach,. Jesteśmy pewni, że wśród tych propozycji znajdziesz to, czego potrzebujesz.
 
W firmie zatrudnieni są świetnie wykwalifikowani projektanci i konstruktorzy, którzy każdego dnia koordynują pracę maszyn, dbając o wysoką jakość produkowanych elementów. Zaplecze maszynowe składa się z nowoczesnych urządzeń do termoformowania, 5-cio osiowej frezarki CNC czy też profesjonalnego urządzenia do skanowania laserowego 3D. 
 
W procesach produkcyjnych wykorzystywane są technologie termoformowania ABS oraz laminowania ręcznego i automatycznego przy pomocy maszyn natryskowych. Maxton Design do wytwórstwa swoich produktów używa tylko doskonałej jakości materiałów, pochodzących od renomowanych europejskich dostawców. 
 
Celem działalności Maxton Design jest budowanie prestiżu swojej marki, tworzenie świetnej jakości produktów, a także zadowolenie klientów i budowanie długofalowych relacji biznesowych. 
W celu zapewnienia szybkich i całkowicie bezpiecznych dostaw, przedsiębiorstwo podejmuje współpracę z renomowanymi firmami kurierskimi. Ponadto, placówka prowadzi obsługę w aż 4 językach: polskim, angielskim, francuskim i niemieckim.
 
Maxton Design dostarcza swoje wyroby do sklepów i klientów na terenie 25 krajów europejskich. W 2006 roku struktura przedsiębiorstwa została rozszerzona o markę Maxtondesign, której ścisłą działalnością jest promowanie oferowanych przez siebie produktów.

Tagi

#

Poznaj opinie o firmie
Maxton Design części tuningowe do samochodów

Polecamy

Najnowsze artykuły

Ogólnie o skupie aut
Zmiana felg w aucie
Pielęgnacja felg aluminiowych
Skupowanie metali
Sprzedaj swoje złoto
Opakowania Big Bag
czytaj wiecej

Najnowsze opinie