Meble na wymiar Kanet Meble

Rudna Wielka 62A,
36-054 Mrowla
178553667
5/5 na 2 recenzji
Jakość obsługi:
Brak opinii
Jakość świadczonych usług:
Brak opinii
Firma godna polecenia:
Brak opinii

Opis firmy

Firma Kanet Meble zajmuje się produkcją mebli na wymiar. Tworzy ona zestawy mebli kuchennych, a także mebli do sypialni, jadalni oraz meble biurowe. Siedziba Kanet Meble zlokalizowana jest w Rudnej Wielkiej koło Rzeszowa.

Firma ta produkuje meble z wysokiej jakości materiałów i surowców, dzięki czemu cechują się one dużą wytrzymałością i eleganckim wyglądem. Meble produkowane przez tę firmę tworzone są z największą precyzją i zgodnie z obowiązującymi trendami. Marka ta może się pochwalić licznymi realizacjami dla swoich Klientów. 
 
Oprócz zestawów mebli firma ta produkuje także: krzesła, komody, stoły, szafy i inne meble na wymiar Rzeszów oraz wiele innych mebli. Marka ta tworzy meble nowoczesne zrobione z płyt MDF w wysokim połysku, meble tapicerowane wykonane z eleganckich tkanin, jak również meble klasyczne, ozdobione stylowymi wzorami. Domeną Kanet Meble jest łączenie pięknej stylistyki z funkcjonalnością. Firma ta bierze pod uwagę wymagania i preferencje swoich klientów. Daje to możliwość tworzenia mebli, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i upodobań. Firmie tej przede wszystkim zależy na zadowoleniu swoich klientów dlatego podejmuje się realizacji nawet najtrudniejszych zleceń. 
 
Pracownicy firmy dokonują dokładnych pomiarów i przygotowują projekt, dzięki któremu Klient ma obraz tego jak będzie wyglądał jego mebel, oraz jak będzie się on prezentował na tle całej aranżacji wnętrza. Klienci Kanet Meble mogą skorzystać ze współpracy z profesjonalnymi projektantami wnętrz, którzy przedstawią im najlepsze rozwiązania. Kanet Meble to firma której można zaufać. Wszystkie zamówienia realizowane są sumiennie i w wyznaczonym terminie. 
 
Duże doświadczenie tej firmy oraz orientacja i zainteresowanie rynkiem meblarskim pozwala skutecznie doradzić na każdym etapie wyboru mebli. To sprawia także, że firma ta jest niekwestionowanym liderem na lolkalnym rynku meblowym.

Tagi

#

Poznaj opinie o firmie
Meble na wymiar Kanet Meble

Autor: rafał.zabek@o2.pl
*.*.*.65
data: 2019-05-24 09:00:46
Ocena:


Polecam firmę Kanet Meble - rzetelna, dobry kontakt. Swietnie wspominam z nia współpracę ;)

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: krystiannowik@o2.pl
*.*.*.6
data: 2019-05-24 08:51:12
Ocena:

Polecam firmę Kanet Meble, bardzo dobra jakość mebli. Robiłem do siebie meble na wymiar do kuchni. Świetnie wyglądają, wymiary się zgadzają a usługa bardzo szybka sprawna, dobry kontakt z firma

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Ogólnie o skupie aut
Zmiana felg w aucie
Pielęgnacja felg aluminiowych
Skupowanie metali
Sprzedaj swoje złoto
Opakowania Big Bag
czytaj wiecej

Najnowsze opinie