Meblon - Meble łazienkowe

Nowa Wieś 12,
36-001 Trzebownisko
http://www.meblon.com.pl/
601468185
5/5 na 1 recenzji
Jakość obsługi:
Brak opinii
Jakość świadczonych usług:
Brak opinii
Firma godna polecenia:
Brak opinii

Opis firmy

Firma Meblon działa na rynku meblowym i sprzętu AGD od wielu lat. Siedziba firmy mieści się w Nowej Wsi koło Rzeszowa. Meblon sprzedaje gotowe meble do kuchni, sypialni i salonu. Firma ta produkuje też meble na wymiar.

Tworzenie mebli na wymiar obejmuje: szczegółowy pomiar pomieszczenia, przygotowanie projektu mebli, aranżację całego wnętrza, produkcje mebli, dostarczenie ich pod wskazany adres, profesjonalny montaż, a także dobór odpowiedniego sprzętu AGD.
Meblon produkuje meble ze wszystkich dostępnych na rynku materiałów i surowców, między innymi z litego drewna, naturalnej okleiny czy z okleiny z laminatu.
Firma ta kładzie duży nacisk na detale i staranne wykończenie, dzięki czemu tworzy meble najwyższej jakości. Meblon działa kompleksowo w zakresie produkcji, sprzedaży i profesjonalnego doradztwa przy wyborze mebli. Duża wiedza i doświadczenie pozwalają tworzyć meble solidne, komfortowe i bardzo estetyczne. Meblon specjalizuje się w produkcji mebli tapicerowanych takich jak: fotele, narożniki i sofy.

Tagi

#

Poznaj opinie o firmie
Meblon - Meble łazienkowe

Autor: ania@nemesis.com.pl
*.*.*.49
data: 2019-03-05 08:48:52
Ocena:

Meblon sprzedaje najwyższej jakości meble do kuchni, sypialni czy salonu. Są rewelacyjnie wykonane jakościowo. Można również zamówić meble na wymiar z czego jestem bardzo zadowolona, ponieważ pozwoliło mi to na umeblowanie kuchni tak jak chciałam. Ogromny wybór - na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Ogólnie o skupie aut
Zmiana felg w aucie
Pielęgnacja felg aluminiowych
Skupowanie metali
Sprzedaj swoje złoto
Opakowania Big Bag
czytaj wiecej

Najnowsze opinie