Monika Szyndak Notariusz Podkarpacie

Lisa-Kuli 18/13,
35-025 Rzeszów
661879354
5/5 na 3 recenzji
Jakość obsługi:
Jakość świadczonych usług:
Firma godna polecenia:

Opis firmy

Notariusz świadczy profesjonalne i w pełni kompetentne usługi z zakresu prawa, które zgodne są z obowiązującymi przepisami oraz etyką zawodową. Zajmuje się przede wszystkim sporządzaniem różnego rodzaju aktów notarialnych, poświadczeń, odpisów, protokołów, doręczaniem oświadczeń, a także przechowywaniem dokumentów, pieniędzy oraz papierów wartościowych.

Oprócz dokonywania typowych czynności notarialnych, notariusz w Rzeszowie chętnie doradza klientom, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości natury prawnej. W ten sposób ułatwia podjęcie odpowiedniej decyzji i pomaga w sposób korzystny oraz bezpieczny dla klienta rozwiązać problem.
Notariusz zajmuje się kompleksową obsługą zarówno klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju firm oraz spółek. Profesjonalne i w pełni kompetentne usługi świadczone przez notariusza gwarantują bezpieczeństwo interesów klienta oraz jego zadowolenie ze współpracy z kancelarią. Co więcej, informacje oraz porady udzielane są całkowicie bezpłatnie.

 

Poznaj opinie o firmie
Monika Szyndak Notariusz Podkarpacie

Autor: kasia@onet.pl
*.*.*.111
data: 2019-09-06 09:40:33
Ocena:


Wszystkich potrzebujących pomocy notarialnej przy sporządzaniu umowy sprzedaży czy aktu dziedziczenia, zapraszamy do kontaktu z kancelarią notariusz Moniki Szyndak. Pomoże ona w stworzeniu zarówno projektu, jak i samego aktu notarialnego, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości odpowie na wszelkie pytania. Monika Szyndak zdobywa doświadczenie z zakresu czynności notarialnych, dzięki czemu jej usługi są profesjonalne, zgodne z prawem, a także dostosowane do potrzeb klienta. W celu ustalenia terminu spotkania zaprasza do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: dorota@o2.pl
*.*.*.111
data: 2019-08-07 14:26:12
Ocena:

Bardzo rzetelna Kancelaria Notarialna. Jestem zadowolona ze współpracy z Panią Notariusz.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: artur@nemesis.com.pl
*.*.*.68
data: 2019-03-05 08:51:44
Ocena:

Szyndak M. Notariusz oferuję profesjonalne usługi. Dokładnie zapoznaje się z przedstawioną sprawą, służy wielkim doradztwem. Wie co zrobić by było jak najkorzystniej dla klienta. Wiem, że mogę mu w pełni zaufać. Naprawdę polecam Pana Notariusza Szyndaka M.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Ogólnie o skupie aut
Zmiana felg w aucie
Pielęgnacja felg aluminiowych
Skupowanie metali
Sprzedaj swoje złoto
Opakowania Big Bag
czytaj wiecej

Najnowsze opinie