Panele fotowoltaiczne ML System

Zaczernie 190 G,
36-062 Zaczernie
https://mlsystem.pl/
177788266
4.3333333333333/5 na 3 recenzji
Jakość obsługi:
Brak opinii
Jakość świadczonych usług:
Brak opinii
Firma godna polecenia:
Brak opinii

Opis firmy

ML System to firma, której głównym zadaniem jest produkcja paneli fotowoltaicznych. Zajęła się tą branżą jako jedno z pierwszych i do dziś nielicznych przedsiębiorstw, ponieważ branża związana z energią słoneczną rozwija się w Polsce dopiero od niedawna. 
 
Oprócz wytwarzania paneli słonecznych, firma zajmuje się również ich dystrybucją. Tworzy w pełni indywidualne projekty systemów solarnych, a następnie montuje je jako instalacje doskonale zintegrowane z budynkami. Dzięki projektom tworzonym konkretnie do danego budynku, całość tworzy idealnie dopasowaną całość. ML System prowadzi również badania nad nowymi materiałami, które mogą zostać wykorzystane do produkcji paneli fotowoltaicznych , a także tworzy prototypy ogniw fotowoltaicznych. 
 
Niezwykle innowacyjne rozwiązania proponowane przez firmę, a także harmonijna kompozycja oraz estetyczny wygląd instalacji sprawiają, że nawet najbardziej wymagający klient będzie całkowicie zadowolony z usług ML System.

 

Tagi

#

Poznaj opinie o firmie
Panele fotowoltaiczne ML System

Autor:
*.*.*.174
data: 2019-04-18 11:00:43
Ocena:


komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: biuro@nemesis.com.pl
*.*.*.142
data: 2019-03-27 14:51:52
Ocena:

ML System jest firmą godną polecenia. Specjalizuje się w produkcji i wdrażaniu rozwiązań w zakresie energii fotowoltaicznej. Zostałem pozytywnie zaskoczony jak dowiedziałem się, że firma jako jedyna w kraju prowadzi własne Centrum Badawczo - Naukowe. Panele fotowoltaiczne spisują się rewelacyjnie i działają bez zarzutu. Serdecznie polecam

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: biuro@nemesis.com.pl
*.*.*.55
data: 2019-03-05 08:44:02
Ocena:

ML System jest rewelacyjną firmą. Produkuje z najwyższej jakości panele fotowoltaiczne. Służą fachowym doradztwem oraz profesjonalnym montażem. Jestem bardzo zadowolony z usług ML System. Polecam

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Ogólnie o skupie aut
Zmiana felg w aucie
Pielęgnacja felg aluminiowych
Skupowanie metali
Sprzedaj swoje złoto
Opakowania Big Bag
czytaj wiecej

Najnowsze opinie