Pozyczamysobie.pl - Serwis online

https://www.pozyczamysobie.pl
5/5 na 2 recenzji
Jakość obsługi:
Brak opinii
Jakość świadczonych usług:
Brak opinii
Firma godna polecenia:
Brak opinii

Opis firmy

Pozyczamysobie.pl to serwis, który zrzesza osoby lubiące dzielić się tym, co mają. Strona umożliwia dodawanie ogłoszeń o wynajmie, dzięki którym możesz zaoferować innym do wypożyczenia rzecz, z której nie korzystasz lub robisz to bardzo rzadko.

Dzięki temu nie musisz patrzeć jak w Twoim domu zalegają niepotrzebne przedmioty i pokrywają się kolejnymi warstwami kurzu, lecz udostępnić je innym, przy okazji zarabiając. W czasach, gdy panuje trend wzrostu konsumpcji kupujemy więcej. Wydaje nam się, że musimy mieć własny namiot, nawet jeżeli na wyjazd campingowy decydujemy się raz na kilka lat. 

Koniecznie potrzebujemy również nowych nart, nawet jeśli nigdy na nich nie jeździliśmy i nie wiemy czy taka rozrywka nam się spodoba. Nasz serwis zachęca do współdzielenia, ponieważ to świetny sposób na oszczędność - zarówno zasobów portfela, jak i wolnej przestrzeni w naszych domach! Dołącz do naszego serwisu i sprawdź, jak szybko, łatwo i wygodnie możesz wyszukiwać interesujące Cię oferty z Twojej okolicy. 

 

Tagi

#

Poznaj opinie o firmie
Pozyczamysobie.pl - Serwis online

Autor: renata@nemesis.com.pl
*.*.*.3
data: 2019-05-24 09:14:20
Ocena:


Polecam pozyczamysobie.pl nie musialam kupowac sukni slubnej tylko pozyczylam na pare dni i oddalam - naprawde duza oszczednosc

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: ania@nemesis.com.pl
*.*.*.35
data: 2019-03-22 13:48:58
Ocena:

Pozyczamysobie.pl to serwis, który umożliwia dodawanie ogłoszeń o wynajmie, dzięki którym możesz zaoferować innym do wypożyczenia rzecz, z której nie korzystasz lub robisz to bardzo rzadko. Serwis zaoferował mi świetny sposób na oszczędność. Serdecznie polecam

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Ogólnie o skupie aut
Zmiana felg w aucie
Pielęgnacja felg aluminiowych
Skupowanie metali
Sprzedaj swoje złoto
Opakowania Big Bag
czytaj wiecej

Najnowsze opinie