Richd Anders Polska

Kolejowa 13,
37-220 Kańczuga
668118101
Jakość obsługi:
Brak opinii
Jakość świadczonych usług:
Brak opinii
Firma godna polecenia:
Brak opinii

Opis firmy

Richd. Anders oferuje profesjonalne usługi oraz najlepszej jakości produkty. Działa w branży drzewnej od 135 lat. To rodzinna firma, która posiada ogromne doświadczenie i wiedzę na temat produkcji wyrobów drewnianych.

Jest zarówno producentem, jak i sprzedawcą najwyższej jakości wyrobów. Oferuje między innymi kantówki okienne i drzwiowe, kantówki w kształcie litery L i T, listwy, płyty klejone i inne elementy klejone realizowane na życzenie klienta.
Jest również ekspertem od rozwiązań nietypowych - wykonuje produkty w nietypowych rozmiarach, dostosowanych do potrzeb klienta. Zajmuje się również usługami takimi jak obróbka mechaniczna drewna, jego parzenie i suszenie. Richd. Anders to firma, która posiada certyfikat FSC, więc korzysta jedynie z odpowiedzialnych źródeł drewna, lasów i innych przeznaczonych do tego miejsc.

 

Poznaj opinie o firmie
Richd Anders Polska

Autor: Richd Anders Polska - Zostaw komentarz
*.*.*.71
data: 2018-06-19 11:12:50
Ocena:

Wiesz jak w obecnej sytuacji wygląda praca w firmie Richd Anders Polska? Jak masz sprawdzone informacje z własnego doświadczenia warto pozostawić w komentarzu swoje zdanie na jej temat. Czekamy na Twoją opinię, która może pomóc wielu osobom, które poszukują pracy i nie tylko.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Ogólnie o skupie aut
Zmiana felg w aucie
Pielęgnacja felg aluminiowych
Skupowanie metali
Sprzedaj swoje złoto
Opakowania Big Bag
czytaj wiecej

Najnowsze opinie