Siedlisko Janczar - Szkolenia w okolicach Rzeszowa

Pstrągowa 815,
38-121 Pstrągowa
17 277 94 04
5/5 na 1 recenzji
Jakość obsługi:
Brak opinii
Jakość świadczonych usług:
Brak opinii
Firma godna polecenia:
Brak opinii

Opis firmy

Ośrodek Siedlisko Janczar znajduje się w Pstrągowej, niedaleko takich miast jak Rzeszów czy Strzyżów. Oferuje ono naukę jazdy konnej na profesjonalnie przygotowanej stadninie, jak i przejazdy rekreacyjne po okolicy.

Poza tym na terenie Siedliska znajduje się baza noclegowa, która spełnia wiele wymogów- jest przystosowana do dzieci oraz osób niepełnosprawnych. Siedlisko Janczar posiada także dwie chaty grillowe idealne na biesiadowanie. To miejsce, w którym często urządzane są wesela, szkolenia w Rzeszowie i zielone szkoły.

 

Poznaj opinie o firmie
Siedlisko Janczar - Szkolenia w okolicach Rzeszowa

Autor: biuro@nemesis.com.pl
*.*.*.65
data: 2019-03-25 08:51:32
Ocena:

Ośrodek Siedlisko Janczar ]oferuje naukę jazdy konnej pod okiem profesjonalnych instruktorów. Moja córka zawsze marzyła aby nauczyć się jazdy konnej a ośrodek w siedlisku Janczar dał jej taką możliwość. Jazda konna odbywa się na profesjonalnie przygotowanej stadninie, również można wybrać się na rekreacyjny przejazd po pięknej malowniczej okolicy. Polecam

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Siedlisko Janczar - Zostaw komentarz
*.*.*.11
data: 2018-06-17 21:56:57
Ocena:

Wiesz jak w obecnej sytuacji wygląda praca w firmie Siedlisko Janczar? Jak masz sprawdzone informacje z własnego doświadczenia warto pozostawić w komentarzu swoje zdanie na jej temat. Czekamy na Twoją opinię, która może pomóc wielu osobom, które poszukują pracy i nie tylko.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Ogólnie o skupie aut
Zmiana felg w aucie
Pielęgnacja felg aluminiowych
Skupowanie metali
Sprzedaj swoje złoto
Opakowania Big Bag
czytaj wiecej

Najnowsze opinie