ST-Tower - Developer Szklane Tarasy

Kwiatkowskiego 38/44,
35-311 Rzeszów
https://www.szklane-tarasy.pl/
534311111
5/5 na 3 recenzji
Jakość obsługi:
Jakość świadczonych usług:
Firma godna polecenia:

Opis firmy

ST TOWER to nowoczesny wieżowiec mieszkalny, który powstał w Rzeszowie przy ulicy Lewakowskiego. Posiada 14 kondygnacji, na których rozmieszczone zostało 66 mieszkań. 

Budynek ST TOWER wyróżnia się na tle całego miasta swoim oryginalnym designem. Położony jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu centrum miasta. Mieszkania dostępne w obiekcie, to atrakcyjne lokale, które spełniają wysokie standardy. Każde z nich posiada przestronny i duży taras, z którego podziwiać można panoramę miasta. ST TOWER to oferta skierowana do osób, które szukają mieszkania najwyższej jakości.

Poznaj opinie o firmie
ST-Tower - Developer Szklane Tarasy

Autor: asia@nemesis.com.pl
*.*.*.36
data: 2019-03-05 09:19:04
Ocena:

Nowe mieszkania na osiedlu Drabinianka w Rzeszowie oferują bardzo komfortowe warunki zamieszkania. Bardzo dobra lokalizacja. Jestem zadowolona, że wraz z mężem udało nam się kupić mieszkanie w Szklanych Tarasach.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Szklane Tarasy - Zostaw komentarz
*.*.*.131
data: 2018-06-16 13:40:28
Ocena:

Wiesz jak w obecnej sytuacji wygląda praca w firmie Szklane Tarasy? Jak masz sprawdzone informacje z własnego doświadczenia warto pozostawić w komentarzu swoje zdanie na jej temat. Czekamy na Twoją opinię, która może pomóc wielu osobom, które poszukują pracy i nie tylko.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: ST-Tower - Developer Szklane Tarasy - Zostaw komentarz
*.*.*.92
data: 2018-06-15 11:43:11
Ocena:

Wiesz jak w obecnej sytuacji wygląda praca w firmie ST-Tower - Developer Szklane Tarasy? Jak masz sprawdzone informacje z własnego doświadczenia warto pozostawić w komentarzu swoje zdanie na jej temat. Czekamy na Twoją opinię, która może pomóc wielu osobom, które poszukują pracy i nie tylko.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: ania@nemesis.com.pl
*.*.*.254
data: 2017-06-27 11:32:58
Ocena:

nowe inwestycje a już wszystko zarezerwowane. Nowe mieszkania w Rzeszowie naprawdę dobrze się sprzedają. Sama musiałam już dużo wcześniej rezwerować. Jak dla mnie Szklane Tarasy są bezkonkurencyjne jeżeli chodzi o jakość usług

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: oskar123@nemesis.com.pl
*.*.*.2
data: 2017-06-27 11:24:37
Ocena:

mieszkania w bardzo dobrych lokalizacjach. Jak dla mnie nowe mieszkania Kwiatkowskiego w Rzeszowie to najlepsze rozwiązanie

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Ogólnie o skupie aut
Zmiana felg w aucie
Pielęgnacja felg aluminiowych
Skupowanie metali
Sprzedaj swoje złoto
Opakowania Big Bag
czytaj wiecej

Najnowsze opinie