StolArts Balustrady z drewna Rzeszów

Aleja Armii Krajowej 4A,
35-307 Rzeszów
509 827 910
3.875/5 na 4 recenzji
Jakość obsługi:
Jakość świadczonych usług:
Firma godna polecenia:

Opis firmy

StolArts to znane i cenione przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości schodów drewnianych, balustrad oraz zadaszenia altan. Zlokalizowana na terenie Przeworska firma jest nowoczesną placówką, w której pracują doskonale wykwalifikowani pracownicy. Mają oni do dyspozycji najnowocześniejsze zaplecze maszynowe, co umożliwia hurtową produkcję.
 
Razem współpracując, tworzą estetyczne i funkcjonalne elementy wyposażenia. Do specjalności firmy należy projektowanie i tworzenie nowoczesnych schodów na konstrukcji betonowej, schodów giętych i samonośnych oraz schodów z elementami stali nierdzewnej. To piękne i efektowne propozycje, przy pomocy których można z łatwością ocieplić wnętrze, dodając mu uroku i klasy, jakie wnoszą zawsze meble i dodatki wykonane z drewna. Do produkcji swoich wyrobów StolArts stosuje tylko najlepsze surowce i materiały, w wyniku czego powstają świetnej jakości schody i elementy wyposażenia ogrodu. 
 
W ofercie producenta znajduje się też wiele usług z zakresu stolarki artystycznej. Tworzone w jej ramach projekty powstają w oparciu o indywidualne potrzeby i oczekiwania klientów. Wszystkie z powstałych w ten sposób produktów są elementami wykonanymi z dbałością o najmniejsze szczegóły. Kunszt wykonania i wysoką jakość widać w każdym centymetrze powstałych wyrobów. 
 
Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu oraz współpracy z wieloma klientami, StolArts jest w stanie stworzyć i wykonać każdy projekt schodów czy balustrady drewniane Rzeszów. Firma tworzy nie tylko klasyczne projekty, ale też i nowoczesne, zgodne z dynamicznie zmieniającymi się trendami i gustami.
 
Oferta StolArts kierowana jest do klientów i kraju i za granicą. Firma chętnie podejmuje współpracę ze sklepami i dystrybutorami wysokiej jakości wyposażenia wykonanego z drewna.

Tagi

#

Poznaj opinie o firmie
StolArts Balustrady z drewna Rzeszów

Autor: ala35@nemesis.com.pl
*.*.*.59
data: 2019-09-10 07:27:42
Ocena:

Firma zaczyna robotę od dokładnego odkurzenia schodów itp - bardzo profesjoalnie !

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: tomasz@nemesis.com.pl
*.*.*.90
data: 2019-08-22 08:36:19
Ocena:

polecam !

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: G.mucha@orange.pl
*.*.*.138
data: 2019-04-02 08:40:40
Ocena:

Niestety dbałość o klienta po wykonaniu pracy FATALNA! Kiedy tylko skończył się okres gwarancji nie ma możliwości kontaktu z firmą... Właściciel zwodzi, nie chce się podjąć poprawek, napraw itd. Same schody też po latach widać nie wykonane profesjonalnie. Barierki się luzują, maskownice klejone na słabym kleju itd.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: StolArts - Zostaw komentarz
*.*.*.91
data: 2018-06-20 14:28:20
Ocena:

Wiesz jak w obecnej sytuacji wygląda praca w firmie StolArts? Jak masz sprawdzone informacje z własnego doświadczenia warto pozostawić w komentarzu swoje zdanie na jej temat. Czekamy na Twoją opinię, która może pomóc wielu osobom, które poszukują pracy i nie tylko.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: kamil@nemesis.com.pl
*.*.*.54
data: 2017-12-15 12:50:54
Ocena:

Polecam

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Ogólnie o skupie aut
Zmiana felg w aucie
Pielęgnacja felg aluminiowych
Skupowanie metali
Sprzedaj swoje złoto
Opakowania Big Bag
czytaj wiecej

Najnowsze opinie