TDF Kredyty gotówkowe w Rzeszowie

Langiewicza 23,
35-021 Rzeszów
177421771
5/5 na 2 recenzji
Jakość obsługi:
Brak opinii
Jakość świadczonych usług:
Brak opinii
Firma godna polecenia:
Brak opinii

Opis firmy

TDF jest dynamicznie rozwijającą się rzeszowską firmą, która świadczy usługi w zakresie doradztwa finansowego. Podstawą tych działań są analizy poczynione dzięki dostępnych na rynku usługom i produktom finansowym. Przedsiębiorstwo jest także licencjonowanym przedstawicielem wielu banków oraz instytucji zajmujących się finansami.
 
Dzięki doświadczeniu oraz współpracy z wieloma klientami, doskonale przygotowani pracownicy TDF mają wiedzę niezbędną do trafnego doradztwa w kwestii doboru najlepszych finansowych rozwiązań. Specjaliści przygotowują dla swoich klientów kilka możliwości wyboru, dając możliwość podjęcia świadomej decyzji, popartej analizami i prognozami.
 
Firma TDF specjalizuje się w doradztwie w kwestii wyboru kredytów: kredyt gotówkowy Rzeszów, kredyt hipoteczny, kredyt dla firm, kredyt samochodowy czy na leasing. Ponadto, do działań pracowników firmy należy objaśnianie ofert, pomoc w zamianie starych produktów na nowe, określanie waluty czy oprocentowania. 
 
W ofercie TDF znajdują się także ubezpieczenia komunikacyjne i na życie. Do tych pierwszych należą m.in. ubezpieczenie OC, AC, NNW oraz ubezpieczenie szyb. Doskonale przygotowani pracownicy przedsiębiorstwa prowadzą szkolenia przeznaczone dla firm. Obejmują one zagadnienia dotyczące kierowania zespołem, zarządzania finansami, pozyskiwania źródeł finansowania i zarządzania projektami, czy też marketingu i obsługi klienta. 
 
W zespole TDF pracują młodzi i kreatywni ludzie, których misją jest fachowe doradztwo w kwestiach związanych z finansami i ubezpieczeniami. Z ich pomocą wybierzesz usługi i produkty dostosowane do Twoich potrzeb. Kompetentni specjaliści w jasny i przystępny sposób wyjaśnią Ci wszystkie kwestie związane z kredytami, leasingiem czy innymi finansowymi usługami. Dzięki nim wybierzesz najbardziej dogodną dla siebie ofertę.

Poznaj opinie o firmie
TDF Kredyty gotówkowe w Rzeszowie

Autor: ania@nemesis.com.pl
*.*.*.196
data: 2019-09-10 07:28:18
Ocena:

Polecam !

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: tomasz.r@e-floors.pl
*.*.*.44
data: 2019-06-05 15:22:22
Ocena:


Korzystałem z usług TDF kredyty gotówkowe, bardzo profesjonalna obsługa klienta, mili ludzie. Co więcej znają się na rzeczy. Osobiście brałem kredyt hipoteczny wraz z żoną. Wszystko przebiegło szybko i pomyślnie a TDF pomógł mi znacznie z formalnościami.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Ogólnie o skupie aut
Zmiana felg w aucie
Pielęgnacja felg aluminiowych
Skupowanie metali
Sprzedaj swoje złoto
Opakowania Big Bag
czytaj wiecej

Najnowsze opinie