Wasiak - dachy Rzeszów

Załęska 82,
35-322 Rzeszów
178528492
5/5 na 2 recenzji
Jakość obsługi:
Brak opinii
Jakość świadczonych usług:
Brak opinii
Firma godna polecenia:
Brak opinii

Opis firmy

Firma Wasiak jest liderem dystrybucji schodów drewnianych na Podkarpaciu. Specjalizuje się także w sprzedaży hurtowej i detalicznej okien dachowych znanego producenta FAKRO.

Marka ta działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Tak duże doświadczenie połączone z ogromną wiedzą i zaangażowaniem sprawia, że firma ta plasuje się jako jeden z najważniejszych sprzedawców tego typu produktów w skali całego kraju. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Rzeszowie na ul Załęskiej 82. Firma dysponuje dużą powierzchnią magazynową. Obecnie w składach magazynowych umieszczonych jest ponad 500 okien dachowych FAKRO o różnych wymiarach i kształtach. 

Można wybierać także spośród, pokryć dachowych - dachy rzeszów, membran dachowych i wiele innych tego typu produktów. Głównym celem tej firmy jest dostarczenie swoim klientom produktów najwyższej jakości które będą łączyły w sobie wysoką funkcjonalność z estetycznym wyglądem. Oprócz oferty produktowej firma ta zapewni także profesjonalne doradztwo na każdym etapie zakupu produktów. Poza oryginalnymi produktami do dyspozycji kupujących są także tańsze zamienniki okien dachowych, wyłazów dachowych, schodów strychowych w bardzo atrakcyjnych cenach i z długoletnią gwarancja. 

Wszystkie oferowane produkty wykonane są z najwyższą starannością i dbałością o każdy najmniejszy nawet detal. Użyte do ich tworzenia wytrzymałe materiały gwarantują długie użytkowanie tych produktów przy zachowaniu ich funkcjonalności i nienagannego wyglądu. Firma ta zapewnia także własny transport do siedziby zamawiającego lub jej oddziałów. Transport jest możliwy na terenie całej Polski i odbywa się w ciągu 24 godzin od zamówienia. Indywidualne podejście do każdego klienta sprawia ze firma ta cieszy się ogromnym uznaniem.

Poznaj opinie o firmie
Wasiak - dachy Rzeszów

Autor: tomasz.buda@nemesis.com.pl
*.*.*.184
data: 2019-09-10 07:26:34
Ocena:

Firma od lat zajmuje sie tym czym sie zajmuje i są profesjonalistami

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: radekw@o2.pl
*.*.*.111
data: 2019-08-26 11:39:17
Ocena:

Zamówiliśmy w tej firmie nowe pokrycie dachowe. Realizacja zamówienia przebiegła sprawne,a zamówiony towar jest wysokiej jakości. Polecam firmę Wasiak.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Ogólnie o skupie aut
Zmiana felg w aucie
Pielęgnacja felg aluminiowych
Skupowanie metali
Sprzedaj swoje złoto
Opakowania Big Bag
czytaj wiecej

Najnowsze opinie