Zakład Tworzyw Sztucznych Lemar

Okulickiego 16,
35-206 Rzeszów
http://www.tunelefoliowe.pl
178630451
Jakość obsługi:
Jakość świadczonych usług:
Firma godna polecenia:

Opis firmy

Przedsiębiorstwo Tunele Foliowe działa w branży tworzyw sztucznych przeszło 40 lat.  Firma specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży doskonałej jakości wyrobów z tworzyw sztucznych takich jak: tunele foliowe PVC, kształtki tunelowe, rury tunelowe, folie ogrodnicze a także systemy rynnowe, drenarskie oraz systemy zagospodarowania wody deszczowej. tunelefoliowe.pl przykłada dużą wagę do jakości oferowanych produktów. Systematycznie udoskonala proces produkcji, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Oferowane produkty są wykonane według najwyższych standardów i posiadają wszystkie potrzebne certyfikaty. Użytkowanie ich jest całkowicie bezpieczne i ekologiczne. Firma  Tunele Foliowe   posiada świadomość konieczności ochrony środowiska naturalnego. Odpady generowane w procesie produkcji są wtórnie przetwarzane i służą do produkowania solidnych tuneli foliowych. Korzystanie z produktów firmy  Tunele Foliowe LEMAR   tworzy doskonałe możliwości do hodowli warzyw i owoców na państwa działkach.

Wspomniane wyroby posiadają wymagane certyfikaty i tworzone są z pełnowartościowych elementów będących pozostałościami z procesów produkcyjnych. Wraz z postępującym rozwojem technologii, Lemar udoskonala swoje produkty, wyznaczając przy tym kolejne standardy jakości. Dzięki tunelom foliowym Lemar możliwe jest prowadzenie kontrolowanej hodowli owoców, warzyw i kwiatów. Poprzez ich zastosowanie plony są bardziej obfite, a zbiory wcześniejsze. Tunele foliowe chronią rośliny przed niekorzystnym wpływem skrajnych temperatur, śniegu, gradu, wilgoci i wiatru. Dzięki nim z łatwością można stworzyć warunki dogodne do hodowli roślin nieprzystosowanych do rozwoju w naszym klimacie.

Warto, żebyś sprawdził pozostałe katalogi Tunele Foliowe LEMAR:W ofercie marki Lemar znajduje się szeroki wybór tuneli foliowych PVC w różnych rozmiarach i kształtach. To bardzo łatwe w samodzielnym montażu produkty, które dostarczane są w komplecie z instrukcją instalacji. Klienci poszukujący solidnych folii ogrodniczych, znajdą je w ofercie firmy Lemar. Producent oferuje produkty w wielu rozmiarach. Każda z folii wykonana jest z trzech warstw. Dwie wierzchnie zapewniają dostęp światłą słonecznego i nadają wytrzymałość, a trzeba posiada odpowiednie właściwości termoizolacyjne. Odpowiednim dopełnieniem dla tuneli i folii są rury i kształtki tunelowe, stanowiące szkielet każdego tunelu. To wysokiej jakości elementy w postaci zapinek, zawiasów, trójników i czwórników tunelowych oraz kolan czy złączek. Dzięki nim bez trudu zbudujesz każdy tunel i stworzysz sobie dogodne warunki do prowadzenia wymarzonej hodowli roślin.

Wszystkie części tuneli foliowych produkowane są w Polsce. Posiadają gwarancję a także wybór akcesoriów i części zamiennych. Dlatego też w sytuacji awarii można bez najmniejszego problemu naprawić produkt bez konieczności wymiany na nowy. Rama tunelu foliowego stworzony jest z wysokiej jakości polichlorku winylu odpornego na korozję. Konstrukcja tuneli foliowych LEMAR stworzona jest z rurek PCV o przekroju Ø 32 mm oraz różnego przeznaczenia kształtek z tworzywa. Wszystkie elementy są produkowane przez firmę w Rzeszowie. Dla wszystkich klientów kupujących tunele foliowe - ogrodowe na stronie tunelefoliowe.pl wysyłka zamówień jest gratis. Do każdego zakupionego tunelu foliowego dołączona jest instrukcja obsługi wykonana w prosty i przejrzysty sposób. Produkty firmy  Tunele foliowe - ogrodowe LEMAR   znajdą na stronie internetowej tunelefoliowe.pl  oraz sklepach stacjonarnych grupy PSB Mrówka.

Baza artykułów dla innych serwisów informacyjnych:

 

Zakład Tworzyw Sztucznych Lemar to jednoosobowa spółka trudniąca się od blisko ponad 40 lat precyzyjną oraz solidną produkcją różnego typu elementów konstrukcyjnych sieci kanalizacyjnej. Lemar to firma posiadająca kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży ogrodniczej. To znany i ceniony producent wysokiej jakości folii i części przeznaczonych do budowy tuneli ogrodowych.

Lemar jest firmą od 1980 roku obecną w branży ogrodniczej i posiada liczne grono stałych oraz zadowolonych klientów. Jeśli szukasz najlepszych folii i akcesoriów tu budowy tuneli ogrodniczych, zakup produktów Lemar jest bardzo dobrą decyzją. W bogatej ofercie przedsiębiorstwa świadczone są usługi związane z dystrybucją między innymi systemów rynnowych PVC, rur kanalizacyjnychoraz kształtek kanalizacyjnych.

W razie pytań dotyczących naszych produktów zachęcamy do kontaktu z biurem obsługi klienta. Tunele foliowe - ogrodowe LEMAR to firma z dużym uznaniem na rynku tworzyw sztucznych, posiadająca szerokie grono zadowolonych klientów, zapraszam do skorzystania z naszej oferty.

Poznaj opinie o firmie
Zakład Tworzyw Sztucznych Lemar

Autor: Zakład Tworzyw Sztucznych Lemar - Zostaw komentarz@*****
*.*.*.107***
data: 2018-06-17 01:38:22
Ocena:

Wiesz jak w obecnej sytuacji wygląda praca w firmie Zakład Tworzyw Sztucznych Lemar ? Jak masz sprawdzone informacje z własnego doświadczenia warto pozostawić w komentarzu swoje zdanie na jej temat. Czekamy na Twoją opinię, która może pomóc wielu osobom, które poszukują pracy i nie tylko.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Najnowsze firmy

Warszawa Królewicza Jakuba 37 02-956
Brak opinii
Poznań Wołczyńska 18 60-003
Brak opinii
Rzeszów
Brak opinii
Poznań Solidarności 34 61-696
Brak opinii
Rzeszów Al. Pod Kasztanami 10 35-030
Brak opinii
Rzeszów Przemysłowa 9 35-105
Ocena: 5/5 na podstawie 6 opinii
Rzeszów Goździkowa 35-604
Brak opinii
Rzeszów Rejtana 20A 35-310
Ocena: 5/5 na podstawie 1 opinii

Polecamy

Najnowsze artykuły

Włoskie meble skórzane - elegancja, luksus i wygoda
Jak proste linie i eleganckie wzornictwo definiują luksus?
Eleganckie meble włoskie do jadalni
Tajemnice włoskiego rzemiosła meblarskiego
Klasyczne i nowoczesne sofy włoskie
Wpływ na współczesne meblarstwo renesansu włoskiego designu
czytaj wiecej

Najnowsze opinie

Firma LS-TECH jest Firmą specjalizującą się w produkcji oraz...
Żel AFTIDENT® jest wykorzystywany w przypadku wystąpienia ubytków w...
Operator internetowy Data Com Rzeszów oferuje swoje usługi z zakresu...
Cerplast to firma produkcyjno-handlowa, która specjalizuje się w...
Żel AFTIDENT® jest wykorzystywany w przypadku wystąpienia ubytków w...
Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski to firma z Przemyśla, która jednak...
Firma LS-TECH jest Firmą specjalizującą się w produkcji oraz...
Cerplast to firma produkcyjno-handlowa, która specjalizuje się w...
PFR czyli Podkarpacki Fundusz Rozwoju to spółka, która działa od maja...