data dodania: 2022-07-04 11:28:42

Wyposażenie cukierni - maszyny do formowania ciastek

Polski producent Hasborg zajmuje się produkcją najwyższej klasy urządzeniami do formowania ciastek, które są łatwe w obsłudze i zapewniają możliwość zmiany ustawień, dzięki czemu bez większego problemu można je dostosować do oczekiwań i preferencji klienta. Automaty do formowania marki Hasborg idealnie sprawdzą się w wyposażeniu profesjonalnej cukierni lub piekarni. Nowoczesne maszyny do formowania są sprzętem niezwykle wydajnym, energooszczędnym, który zagwarantuje ci wysokiej jakości wypieki, dzięki którym będziesz mógł w pełni profesjonalnie produkować słodycze.

 

Triomax, czyli najnowocześniejsza maszyna cukiernicza

Jedną z najnowocześniejszych maszyn cukierniczych wyprodukowanych przez markę Hasborg jest Triomax III, który przeznaczony jest do produkcji różnorodnych ciastek i słodyczy. W wyposażeniu wspomnianego urządzenia dostępne są aż trzy zbiorniki, z czego dwa są przeznaczone na ciasto, a trzeci na nadzienie lub dekorację. Automat świetnie poradzi sobie z ciastem biszkoptowym, bezowym, piernikowym, parzonym, kruchym czy muffinkami. Triomax to maszyna marki Hasborg, która prowadzi produkcję ciągłą ciastek jednokolorowych z nadzieniem lub bez, jak również ciastek dwukolorowych z nadzieniem, ciastek trzykolorowych bez nadzienia, a także eklerków, blatów biszkoptowych czy pierników z nadzieniem. Triomax może zostać wyposażony w dodatkowe funkcje, dzięki czemu zostanie dostosowane do indywidualnych preferencji klienta.

 

Maszyny z serii Mini

Dużą popularnością u producenta marki Hasborg cieszą się maszyny do formowania ciastek z serii "mini" Baby - Maxdrop 400, które świetnie sprawdzą się w piekarniach i cukierniach o małym zapleczu, jak również w restauracjach i hotelach. Nowoczesne maszyny z serii "mini" wyróżniają się niewielkim rozmiarem, który nie przeszkadza, aby z powodzeniem wykonywać pracę nawet kilku cukierników. Innowacyjny automat do produkcji ciast i słodyczy pozwoli na ich produkcję nawet w najmniejszym pomieszczeniu.

Polecamy

Najnowsze artykuły

Zastosowanie automatycznych owijarek w logistyce i dystrybucji
Przegląd i analiza najlepszych producentów automatycznych owijarek
Jak automatyczne owijarki mogą poprawić wydajność linii produkcyjnej?
Przypadki użycia automatycznych owijarek w różnych branżach
Korzyści z automatyzacji procesu owijania w przemyśle
Włoskie meble skórzane - elegancja, luksus i wygoda
czytaj wiecej

Najnowsze opinie

Firma LS-TECH jest Firmą specjalizującą się w produkcji oraz...
Żel AFTIDENT® jest wykorzystywany w przypadku wystąpienia ubytków w...
Operator internetowy Data Com Rzeszów oferuje swoje usługi z zakresu...
Cerplast to firma produkcyjno-handlowa, która specjalizuje się w...
Żel AFTIDENT® jest wykorzystywany w przypadku wystąpienia ubytków w...
Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski to firma z Przemyśla, która jednak...
Firma LS-TECH jest Firmą specjalizującą się w produkcji oraz...
Cerplast to firma produkcyjno-handlowa, która specjalizuje się w...
PFR czyli Podkarpacki Fundusz Rozwoju to spółka, która działa od maja...