Biała Lilia - opieka nad grobami

Działkowa 113 lok. 15,
05-808 Parzniew
502443522
4.50/5 na 1 recenzji
Jakość obsługi:
Brak opinii
Jakość świadczonych usług:
Brak opinii
Firma godna polecenia:
Brak opinii

Opis firmy

Firma Biała Lilia specjalizuje się w obsłudze grobów i miejsc pamięci. Oferta firmy to takie usługi jak sprzątanie grobów, mycie nagrobków, opieka nad miejscami pamięci, sprzątanie po pogrzebie, renowacja liter.  Jeśli poszukują Państwo firmy zajmującej się profesjonalnym sprzątaniem grobów w Warszawie i nie tylko, zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą Białej Lilii.

Jej celem jest wsparcie wszystkich osób, które z powodu wieku, stanu zdrowia lub dużej odległości nie są w stanie samodzielnie zająć się miejscami spoczynku ich bliskich w satysfakcjonujący sposób. W zakres oferowanych usług wchodzi porządkowanie okolicy nagrobków - zamiatanie liści, igieł i piachu, usuwanie zwiędłych kwiatów, wypalonych zniczy i zniszczonych wieńców, zaś w sezonie jesienno-zimowym grabienie liści i odśnieżanie pomników. W skład kompleksowej oferty wchodzi też mycie płyt przy pomocy specjalistycznych środków. Są one skuteczne, a jednocześnie nie niszczą grobów. Biała Lilia realizuje też mniej standardowe zlecenia, takie jak renowacja liter nagrobnych czy sprzątanie po pogrzebie. Podejmuje się również Opieki nad Miejscami Pamięci Narodowej - dba o porządek otoczenia obiektów, oczyszcza pomniki z traw i mchów, a także pielęgnuje trawniki oraz usuwa połamane gałęzie i konary drzew.

Priorytetem firmy jest zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego też jej pracownicy służą pomocą i radą oraz zajmują zamówieniami specjalnymi. W ich ramach podejmują się dostarczania wieńców, montażu ławeczek czy obsadzania nagrobków kwiatami. Do każdej usługi zapalają dodatkowy znicz, zaś cały proces dokumentowany jest w formie fotografii przed i po, które następnie wysyłane są do klienta w wybrany przez niego sposób.

Pozwala mu to na stałe kontrolowanie postępu prac i stanu nagrobka. Usługi Białej Lilii oferowane są zarówno w formie jednorazowej, jak i atrakcyjnych pakietów obsługi całorocznej. Obejmują one sprzątanie na rocznice, święta, a także regularne, comiesięczne porządkowanie nagrobka. Wysoka jakość wykonywanych czynności oraz ich pewność sprawia, że firma stale zyskuje nowych klientów z Warszawy i innych miast.

Firma swoim klientom oferuje też możliwość skorzystania z kompletnych pakietów usług. Biała Lilia działa we wszystkich województwach kraju. Firma świadczy swoje usługi profesjonalnie i kompleksowo. Potwierdzeniem realizacji zlecenia jest wysłanie do klienta zdjęć uporządkowanego grobu.
 

Biała Lilia to to zakład oferujący profesjonalną opiekę nad grobami na terenie całego kraju. Nasza propozycja skierowana jest do osób, które z niezależnych przyczyn nie są w stanie umiejętnie zaopiekować się grobami swoich krewnych. Klienci mogą wybierać spośród bogatego wachlarza naszych usług. Do wyboru oferujemy: pakiet brązowy - obsługa na rocznicę, pakiet srebrny - obsługa na święta, pakiet złoty - obsługa całoroczna. W pakiecie brązowym znalazło się m.in. sprzątanie nagrobków z okazji rocznicy urodzin i śmierci, sprzątanie nagrobków z okazji Święta Zmarłych, a także zapalanie znicza przy każdej wizycie. W pakiecie srebrnym oferujemy usługę mycia i sprzątania grobu na Wielkanoc oraz Święto Zmarłych, odśnieżanie grobu na Boże Narodzenie, a także zapalenie znicza przy każdej wizycie. Pakiet złoty - najdroższy z wszystkich pakietów, zawiera kompleksową obsługę przez cały rok. W ramach tej usługi myjemy i sprzątany groby co miesiąc, a dodatkowo z okazji Świąt Wielkiej Nocy Bożego Narodzenia oraz Święta Zmarłych. Każdorazowo podczas wizyty zostaje zapalony znicz. Każdy klient może również stworzyć własną usługę w połączeniu z pakietem, ale też przygotować jednostkową ofertę. 

 

Sprawdź inne źródła dostarczające informację na temat  Opieka nad grobami Biała Lilia:


Profesjonalna opieka nad grobami Biała Lilia w ramach wykonywanych usług zajmuje się także odnawianiem liter na grobach, sprzątaniem po pochówku osób, zapalaniem zniczy, ustawianiem kwiatów, czy wieńców. Firma Biała Lilia świadczy kompleksowe usługi w całym kraju, w miastach: Warszawa, Poznań, Łódź, Rzeszów, czy Kraków. Znaczna odległość na cmentarz, choroba, podeszły wiek, czy mnóstwo innych czynników składa się na brak możliwości utrzymania grobów naszych bliskich. Naszym klientom dajemy taką możliwość, za pomocą której groby rodziny i bliskich zawsze będą należycie uporządkowane, zadbane i estetyczne. Zapoznaj się z ofertą na www.biala-lilia.pl

Biała-Lilia Opieka nad grobami świadczy profesjonalne usługi, podparte wieloletnie doświadczenie. Nasze realizacje są stale dokumentowane naszym Klientom w formie zdjęć. Usługi w ofercie wykonujemy zawsze kompleksowo, rzetelnie i z dbałością o szczegóły.

 

Poznaj opinie o firmie
Biała Lilia - opieka nad grobami

Autor: Biała Lilia - Zostaw komentarz@*****
*.*.*.158***
data: 2018-06-19 02:28:27
Ocena:

Wiesz jak w obecnej sytuacji wygląda praca w firmie Biała Lilia? Jak masz sprawdzone informacje z własnego doświadczenia warto pozostawić w komentarzu swoje zdanie na jej temat. Czekamy na Twoją opinię, która może pomóc wielu osobom, które poszukują pracy i nie tylko.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Fizjoterapia w Rzeszowie - Zostaw komentarz@*****
*.*.*.186***
data: 2018-06-17 08:51:36
Ocena:

Wiesz jak w obecnej sytuacji wygląda praca w firmie Fizjoterapia w Rzeszowie? Jak masz sprawdzone informacje z własnego doświadczenia warto pozostawić w komentarzu swoje zdanie na jej temat. Czekamy na Twoją opinię, która może pomóc wielu osobom, które poszukują pracy i nie tylko.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: tomyy@*****
*.*.*.111***
data: 2018-02-28 15:43:59
Ocena:

świetny specjalista !

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Najnowsze firmy

Wrocław ul. Braniborska 14 53-680
Brak opinii
Katowice al. Walentego Roździeńskiego 199 40-313
Brak opinii
Janki Plac Szwedzki 4 05-090
Brak opinii
Warszawa Królewicza Jakuba 37 02-956
Brak opinii
Poznań Wołczyńska 18 60-003
Brak opinii
Rzeszów
Brak opinii
Poznań Solidarności 34 61-696
Brak opinii
Rzeszów Al. Pod Kasztanami 10 35-030
Brak opinii

Polecamy

Najnowsze artykuły

Zastosowanie automatycznych owijarek w logistyce i dystrybucji
Przegląd i analiza najlepszych producentów automatycznych owijarek
Jak automatyczne owijarki mogą poprawić wydajność linii produkcyjnej?
Przypadki użycia automatycznych owijarek w różnych branżach
Korzyści z automatyzacji procesu owijania w przemyśle
Włoskie meble skórzane - elegancja, luksus i wygoda
czytaj wiecej

Najnowsze opinie

Firma LS-TECH jest Firmą specjalizującą się w produkcji oraz...
Żel AFTIDENT® jest wykorzystywany w przypadku wystąpienia ubytków w...
Operator internetowy Data Com Rzeszów oferuje swoje usługi z zakresu...
Cerplast to firma produkcyjno-handlowa, która specjalizuje się w...
Żel AFTIDENT® jest wykorzystywany w przypadku wystąpienia ubytków w...
Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski to firma z Przemyśla, która jednak...
Firma LS-TECH jest Firmą specjalizującą się w produkcji oraz...
Cerplast to firma produkcyjno-handlowa, która specjalizuje się w...
PFR czyli Podkarpacki Fundusz Rozwoju to spółka, która działa od maja...