Internet Rzeszów Data Com

Ignacego Paderewskiego 11B,
35-328 Rzeszów
501 318 014
5.00/5 na 2 recenzji
Jakość obsługi:
Jakość świadczonych usług:
Firma godna polecenia:

Opis firmy

Operator internetowy Data Com Rzeszów oferuje swoje usługi z zakresu dostawy Internetu na terenie Rzeszowa skutecznie od ponad 16 lat. Posiadana wiedza i doświadczenie pozwalają na szeroki zakres proponowanych usług obejmujących dostawę Internetu światłowodowego oraz radiowego. DATA-COM profesjonalizuje się w dostarczaniu Internetu za pomocą światłowodu w mieście Rzeszów oraz jego okolicach, przez co każdy klient dostaje możliwość użytkowania szybkiego Internetu, działającego bez najmniejszego zarzutu.

Serwisy internetowe dla  Operator internetowy DATA-COM Internet:


Wartą rozważenia opcją jest możliwość zaopatrzenia się w Internet radiowy, w czym także profesjonalizuje się rzeszowska firma Data Com Rzeszów. Tak zwana "radiówka" dostępna jest bez potrzeby użycia kabli, pozwalając tym samym na szybką transmsję danych. Data-Com jest dostawcą Internetu w Rzeszowie, który proponuje również serwisowanie sieci. Wsparcie techniczne zajmuje się zarówno naprawą usterek, jak i wykonywaniem przeglądów i aktualizacji.

Profesjonalny dostawca Internetu Data Com Rzeszów oferuje swoje usługi osobom prywatnym oraz firmom i instytucjom mieszczącym się w Rzeszowie oraz okolicznych miejscowościach Rzeszowa. Data-Com specjalizuje się bowiem nie tylko w dostawie Internetu światłowodowego oraz radiowego, zajmuje się również wsparciem IT, budową oraz konfiguracją sieci, budowaniem infrastruktury zapasowej i naprawianiem usterek. Dodatkowo firmy mogą skorzystać z możliwości podpisania umowy SLA, co daje im gwarancję świadczonych usług oraz w razie awarii wsparcie techniczne SLA. Szybki Internet, wykorzystanie najnowszych technologii, profesjonalne podejście i wysoka jakość to fundament dla działalności rzeszowskiego dostawcy Internetu.

Powiązane artykuły dla innych serwisów online:


Operator Internetu w Rzeszowie DATA-COM oferuje przedsiębiorcom i osobom prywatnym zróżnicowane obowiązujące na obecną chwilę pakiety . Odróżniają się między sobą nawzajem wielkością co miesiąc rozliczanej płatności oraz liczbą megabitów wysyłania oraz pobierania . Internet światłowodowy w województwie podkarpackim od dostawcy Internetu DATA-COM istnieje w czterech możliwościach do wyboru, w związku z tym każdy klient znajdzie dopasowaną do potrzeb swoich lub swojego przedsiębiorstwa opcję . Cena najmniejszego pakietu dziś to zaledwie blisko 30 zł, najdroższy (w obecnej kwocie 150 zł uiszczanej w każdym miesiącu) uznaje się jako odpowiednie rozwiązanie dla właścicieli zlokalizowanych na Podkarpaciu firm lub użytkowników prywatnych posiadających olbrzymie potrzeby czy też po prostu nieuznających kompromisów. "Radiówka" na obszarze miasta Rzeszów i okolic tak samo jak światłowód Rzeszów występuje w różnych możliwościach, których cena szacuje się między 29,99 zł a 150 zł opłacanych we wskazanym terminie w każdym miesiącu. Dostawca szybkiego Internetu Rzeszów DATA-COM może zaproponować szeroki wybór różnych pakietów dla każdego klienta. Wypowiedzi dostępne w Internecie o firmie traktuje się jako świadectwo dla wysokiej jakości usług dostawcy Internetu Rzeszów DATA-COM i odpowiedniej prędkości oraz poziomu stabilności dostarczanego przez niego Internetu Rzeszów.

Poznaj opinie o firmie
Internet Rzeszów Data Com

Autor: alaborda7@*****
*.*.*.168***
data: 2023-10-17 12:18:35
Ocena:

Duży wybór pakietów, profesjonalna obsługa i konkurencyjne ceny, polecam :)

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: pablos_74@*****
*.*.*.68***
data: 2023-06-07 09:12:48
Ocena:

DATA-COM to nie tylko dostawca Internetu, to także zespół kompetentnych i pomocnych ludzi. Obsługa klienta na najwyższym poziomie!

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Najnowsze firmy

Wrocław ul. Braniborska 14 53-680
Brak opinii
Katowice al. Walentego Roździeńskiego 199 40-313
Brak opinii
Janki Plac Szwedzki 4 05-090
Brak opinii
Warszawa Królewicza Jakuba 37 02-956
Brak opinii
Poznań Wołczyńska 18 60-003
Brak opinii
Rzeszów
Brak opinii
Poznań Solidarności 34 61-696
Brak opinii
Rzeszów Al. Pod Kasztanami 10 35-030
Brak opinii

Polecamy

Najnowsze artykuły

Zastosowanie automatycznych owijarek w logistyce i dystrybucji
Przegląd i analiza najlepszych producentów automatycznych owijarek
Jak automatyczne owijarki mogą poprawić wydajność linii produkcyjnej?
Przypadki użycia automatycznych owijarek w różnych branżach
Korzyści z automatyzacji procesu owijania w przemyśle
Włoskie meble skórzane - elegancja, luksus i wygoda
czytaj wiecej

Najnowsze opinie

Firma LS-TECH jest Firmą specjalizującą się w produkcji oraz...
Żel AFTIDENT® jest wykorzystywany w przypadku wystąpienia ubytków w...
Operator internetowy Data Com Rzeszów oferuje swoje usługi z zakresu...
Cerplast to firma produkcyjno-handlowa, która specjalizuje się w...
Żel AFTIDENT® jest wykorzystywany w przypadku wystąpienia ubytków w...
Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski to firma z Przemyśla, która jednak...
Firma LS-TECH jest Firmą specjalizującą się w produkcji oraz...
Cerplast to firma produkcyjno-handlowa, która specjalizuje się w...
PFR czyli Podkarpacki Fundusz Rozwoju to spółka, która działa od maja...