Kancelaria Prawna Rzeszów M. Wojciechowska i Wspólnicy

Mochnackiego 25/3,
35-016 Rzeszów
https://www.kancelaria-rzeszow.com/
178522085
5.00/5 na 4 recenzji
Jakość obsługi:
Jakość świadczonych usług:
Firma godna polecenia:

Opis firmy

Prawna kancelaria Wojciechowska i wspólnicy Rzeszów działająca od wielu lat która posiada siedzibę w Rzeszowie przy ulicy Maurycego Mochnackiego 25/3 na I kondygnacji w budynku z możliwością zaparkowania auta. Zajmuje się pomocą prawną oraz w pełni kompleksowymi usługami adwokackimi z wielu dziedzin. Kancelaria Prawna Małgorzata Wojciechowska Rzeszów szczególnie specjalizuje się w prawie pracy, prawie cywilnym oraz prawie budowlanym. Dzięki swojej kompleksowości jest w stanie pomagać wielu klientom świadcząc komplementarne porady albo reprezentować interesy klientów.

Sprawdź inne internetowe wizytówki Prawnik Rzeszów dla Małgorzata Wojciechowska i Wspólnicy:

 

Adwokacka kancelaria Wojciechowska i wspólnicy w Rzeszowie oferuje swoje usługi na terenie całej Polski. Doświadczony zespół Aplikantów oraz Adwokatów w każdej gałęzi prawa pozwala prowadzenie spraw klientów na odległość. Każda sprawa to wyzwanie do którego  Kancelaria Adwokacka Wojciechowska i wspólnicy z siedzibą w Rzeszowie podchodzi z pełnym zaangażowaniem oraz doskonale reprezentuje zleceniodawcę na sali rozpraw. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego radcy prawnego to zgłoś się do  Kancelaria Prawna M. Wojciechowska i wspólnicy działająca w Rzeszowie.

Standardy usługi, które obowiązują w Adwokacka kancelaria Małgorzata Wojciechowska i Wspólnicy kancelaria Prawna Sp.k Rzeszów są udoskonalane, ma to na celu świadczenie usług oraz indywidualne wykonywanie usług, z których klient w pełni będzie zadowolony. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług naszej stronie internetowej www.kancelaria-rzeszow.com.pl/

 

M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k. to kancelaria adwokatów, której siedziba zlokalizowana jest w Rzeszowie na ul. Mochnackiego 25/3. Kancelaria przyjmuje umówionych telefonicznie klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00 - istnieje również umówienia się na sobotę, jednakże wcześniej należy to ustalić z sekretariatem Kancelarii.

W Kancelarii istnieje możliwość odbycia praktyk studenckich dla studentów IV i V roku wydziałów prawa, szczególnie dla osób osiągających bardzo dobre wyniki w nauce, dla których później istnieje możliwość stałego zatrudnienia. M. Wojciechowska i Wspólnicy prowadzą działalność od 1994 roku, natomiast pod wspomnianą nazwą firmy od roku 2012. Wynikiem wieloletniego doświadczenia oraz ciągłego pogłębiania wiedzy jest szeroki zakres usług prawniczych, który pomoże w realizacji mniejszych i większych projektów związanych z procesami sądowymi, rozmowami z klientami oraz negocjacjami. Starannie wypracowane standardy działania Kancelarii zestawione z szeroką wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem pozwalają do każdej sprawy podejść w sposób indywidualny i zapewniający klientowi optymalne rozwiązanie, które pozwoli mu na osiągnięcie swojego celu. 

M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k. specjalizuje się przede wszystkim w prawie inwestycyjnym i budowlanym, prawie nieruchomości, prawie zamówień publicznych oraz spółkach i prawie korporacyjnym. Kancelaria podczas współpracy z klientem bierze czynny udział w spotkaniach, konsultacjach i innego typu naradach na etapie negocjacji warunków umownych. Co więcej, Kancelaria skrupulatnie przygotowuje wszelkie umowy, a także omawia jej poszczególne warunki wraz z aneksami. Klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie wykwalifikowanego zespołu Kancelarii przede wszystkim w zakresie specjalistycznych zagadnień prawnych, które nie tylko wymagają szybkiej reakcji, ale przede wszystkim indywidualnego podejścia do sprawy. Prawnicy z M. Wojciechowska i Wspólnicy w swoich działaniach wykazują się dużym doświadczeniem, wiedzą, a także umiejętnościami współpracy z klientami, co przekłada się na sukces w prowadzonych procesach prawnych. 

Oferuje pomoc z wielu dziedzin prawa np.: prawa rodzinnego, prawa nieruchomości, prawa zamówień publicznych, ubezpieczeń, odszkodowań i wielu innych. Pracuje w niej kompetentny zespół prawników i radców prawnych, a także aplikanci i asystenci. Pomagają oni w wielu sprawach, służą radą i szukają najlepszego rozwiązania dla klienta.

Poznaj opinie o firmie
Kancelaria Prawna Rzeszów M. Wojciechowska i Wspólnicy

Autor: 77.marta@*****
*.*.*.115***
data: 2020-04-09 17:09:55
Ocena:

Prawnicy z kancelarii wykazali się dużym doświadczeniem w mojej sprawie założonej przeciw ubezpieczycielowi, który bez prawnie chciał odmówić wypłaty odszkodowania. Polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: adam@*****
*.*.*.145***
data: 2019-03-19 11:03:17
Ocena:

Z kancelarią mam pozytywne doświadczenia. Niezwykle pomocni pracownicy, profesjonalni. Rzetelnie podchodzą do swojej pracy. Lokalizacja świetna. Miejsce urządzone bardzo komfortowo. Myślę, że swobodnie mogę polecić.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: ania@*****
*.*.*.201***
data: 2019-03-19 11:01:34
Ocena:

W kancelarii pracuje kompetentny zespół prawników i radców prawnych, a także aplikanci i asystenci. Pomagają oni w wielu sprawach, służą radą i szukają najlepszego rozwiązania dla klienta. Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez kancelarie M. Wojciechowska i Wspólnicy.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: biuro@*****
*.*.*.130***
data: 2019-03-19 10:59:28
Ocena:

M. Wojciechowska i Wspólnicy to kancelaria, w której pracuje bardzo wykwalifikowany zespół prawników i adwokat. Służą wielką pomocą oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Nie raz wyciągli mnie z kłopotów. Serdecznie polecam

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k. - Zostaw komentarz@*****
*.*.*.162***
data: 2018-06-15 03:23:06
Ocena:

Wiesz jak w obecnej sytuacji wygląda praca w firmie M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k. ? Jak masz sprawdzone informacje z własnego doświadczenia warto pozostawić w komentarzu swoje zdanie na jej temat. Czekamy na Twoją opinię, która może pomóc wielu osobom, które poszukują pracy i nie tylko.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Najnowsze firmy

Wrocław ul. Braniborska 14 53-680
Brak opinii
Katowice al. Walentego Roździeńskiego 199 40-313
Brak opinii
Janki Plac Szwedzki 4 05-090
Brak opinii
Warszawa Królewicza Jakuba 37 02-956
Brak opinii
Poznań Wołczyńska 18 60-003
Brak opinii
Rzeszów
Brak opinii
Poznań Solidarności 34 61-696
Brak opinii
Rzeszów Al. Pod Kasztanami 10 35-030
Brak opinii

Polecamy

Najnowsze artykuły

Zastosowanie automatycznych owijarek w logistyce i dystrybucji
Przegląd i analiza najlepszych producentów automatycznych owijarek
Jak automatyczne owijarki mogą poprawić wydajność linii produkcyjnej?
Przypadki użycia automatycznych owijarek w różnych branżach
Korzyści z automatyzacji procesu owijania w przemyśle
Włoskie meble skórzane - elegancja, luksus i wygoda
czytaj wiecej

Najnowsze opinie

Firma LS-TECH jest Firmą specjalizującą się w produkcji oraz...
Żel AFTIDENT® jest wykorzystywany w przypadku wystąpienia ubytków w...
Operator internetowy Data Com Rzeszów oferuje swoje usługi z zakresu...
Cerplast to firma produkcyjno-handlowa, która specjalizuje się w...
Żel AFTIDENT® jest wykorzystywany w przypadku wystąpienia ubytków w...
Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski to firma z Przemyśla, która jednak...
Firma LS-TECH jest Firmą specjalizującą się w produkcji oraz...
Cerplast to firma produkcyjno-handlowa, która specjalizuje się w...
PFR czyli Podkarpacki Fundusz Rozwoju to spółka, która działa od maja...