Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów

5.00/5 na 8 recenzji
Jakość obsługi:
Jakość świadczonych usług:
Firma godna polecenia:

Opis firmy

Centrum Terapii Nowotworów to placówka, którą otworzono w Warszawie, aby zapewnić dorosłym pacjentom z przypuszczeniem choroby onkologicznej lub diagnozą nowotworem kompleksową opiekę. W centrum pracuje zespół wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy wraz z personelem medycznym, których podstawową misją jest zadbanie o komfort oraz spokój chorego, dla którego opinia onkologiczna może być stresującym przeżyciem, w którym konieczne jest wsparcie i ludzka empatia . W Onkomedica lekarze specjaliści stawiają na zaufanie pacjenta, dzięki czemu szybko mogą wystawić ocenę i rozpocząć leczenie. Badania profilaktyczne są bardzo istotne, ponieważ jeżeli choroba nowotworowa zostanie wykryty we wczesnym stadium, istnieje większa szansa na jego efektywne wyleczenie.

 

Odwiedź ciekawe katalogi Centrum Onkologii Warszawa:

 

Doświadczeni lekarze pracujący w Onkomedica Warszawa oferują pacjentom z rozpoznaniem lub podejrzeniem onkologicznym opiekę na najwyższym poziomie, którą wszyscy pacjenci otrzyma na każdym z etapów. W centrum istnieje wariant wykonania diagnostyki alarmujących zmian oraz ich leczenia tradycyjnymi lub nowoczesnymi metodami. Klinika oferuje również dla osób zmagających się z chorobą nowotworową oraz dla ich bliskich, wsparcie w postaci dietetyka i psychologa, jak również badania profilaktyczne i leczenie zachowawcze.

 

 

W Warszawskim centrum terapii nowotworów istnieje możliwość umówienia wizyty do lekarzy specjalistów, którzy pracują w najlepszych centrach onkologicznych na terenie województwa mazowieckiego i jego pobliżu. specjaliści oferują również wariant diagnostyki oraz rozpoczęcia terapii w klinikach, w których pracują na co dzień. Karda specjalistów w klinice został zbudowany ze szczególną starannością, tak aby, każdy z pacjentów otrzymał tutaj kompleksową wsparcie w sytuacji rozpoznania nowotworu. Pacjenci w Onkomedica mogą skorzystać z pomocy lekarzy ukierunkowanych w różnych gałęźiach onkologii. Lekarze dokładają wszelkich starań, aby zapewnić chorym poczucie bezpieczeństwa.

 

Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica to miejsce, które ma zapewnić pacjentom onkologicznym kompleksową opiekę — zarówno pod względem diagnostycznym, profilaktycznym, jak i leczeniem. Z Centrum Onkologii Warszawa mogą korzystać osoby zmagające się ze schorzeniami onkologicznymi lub wymagające diagnostyki w tym temacie. Konsultacje w Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica to gwarancja współpracy ze znakomitymi specjalistami, którzy pracują w największych ośrodkach onkologicznych na terenie województwa mazowieckiego.

Kadra Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica składa się wyłącznie z wykwalifikowanych lekarzy i doświadczonego personelu o dużej empatii oraz wiedzy, dzięki czemu pacjenci onkologiczni mogą liczyć na zrozumienie, poczucie bezpieczeństwa oraz wysoką jakość oferowanych usług. W kadrze warszawskiej kliniki nie tylko znajdują się lekarze onkolodzy, ale również hematolog, radiolog, urolog, dermatolog, ginekolog, chirurg onkologiczny oraz dietetyk onkologiczny — dzięki wspomnianym specjalistom wszystkim dziedzin związanych z diagnostyką i terapią chorób onkologicznych pacjenci mogą liczyć na sprawną i kompleksową opiekę w tym trudnym czasie.

Onkomedica to centrum onkologii Warszawa, które powstało w celu zapewnienia kompleksowej opieki dorosłym pacjentom, co jest niezwykle ważne dla pacjenta, który może otrzymać kompletną pomoc w jednym miejscu, zamiast jeździć od kliniki do kliniki, co jeszcze mocniej spotęgowałoby stres związany z chorobą. Lekarze specjaliści Onkomedica stawiają na zaufanie na linii pacjent-lekarz, dzięki czemu możliwe jest jak najszybsze ustalenie diagnozy i rozpoczęcie leczenia przy jednoczesnym zadbaniu o poczucie bezpieczeństwa chorego.

Zespół lekarzy Onkomedica znany jest z ogromnej staranności — są to osoby empatyczne i charakteryzujące się wysokim poziomem kultury osobistej. Pacjentom w klinice jest gwarantowane holistyczne podejście do skomplikowanego procesu, jakim jest diagnostyka oraz leczenie choroby nowotworowej. Lekarze współpracujący z Kliniką Onkomedica oferują również możliwość diagnostyki oraz leczenia w placówkach, w których pracują na co dzień.

Poznaj opinie o firmie
Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów

Autor: and1b@*****
*.*.*.97***
data: 2022-12-27 15:33:59
Ocena:

Polecam lekarza Adam Fałkowski z Onkomedica Centrum Onkologii Warszawa. Zabieg został przeprowadzony profesjonalnie, profesjonalne podejście do pacjenta. Onkomedica Centrum Onkologii Warszawa to nowoczesna placówka, a leczenie tutaj prowadzone jest przez wykfalifikowanych specjalistów, polecam wszystkim.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: karolw12@*****
*.*.*.780***
data: 2022-04-16 13:46:32
Ocena:

Doświadczeni lekarze, świetnie znają się na swoim fachu.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: olakluz39@*****
*.*.*.204***
data: 2022-04-12 10:12:25
Ocena:

Witam, poszukuję dobrej kliniki onkologicznej lub lekarza specjalisty onkologii w Warszawie. Czy ktoś może polecić kogoś sprawdzonego?

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: anitapraska@*****
*.*.*.113***
data: 2022-03-21 08:04:04
Ocena:

W Onkomedica otrzymałam kompleksową pomoc w związku z moją chorobą nowotworową. Polecam to miejsce.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Joanna@*****
*.*.*.244***
data: 2022-03-13 13:47:37
Ocena:

W klinice zawsze panuje miła atmosfera, polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: jula5@*****
*.*.*.59***
data: 2022-02-08 20:05:17
Ocena:

Najlepszy onkolog dr Morawski. Zdecydowanie zahamował on rozwój mojej choroby i wprowadził odpowiednie leczenie, dzięki czemu dzisiaj jestem zdrowa!

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: zbyszekn2@*****
*.*.*.50***
data: 2022-02-06 16:55:10
Ocena:

Bardzo dobry lekarz Paweł Morawski z podejściem do pacjentów!

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: magda.mik1@*****
*.*.*.78***
data: 2022-01-05 18:03:52
Ocena:

Wysoka jakość świadczonych usług. Z chęcią mogę polecić tego specjalistę- dr Pawła Morawskiego.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Najnowsze firmy

Wrocław ul. Braniborska 14 53-680
Brak opinii
Katowice al. Walentego Roździeńskiego 199 40-313
Brak opinii
Janki Plac Szwedzki 4 05-090
Brak opinii
Warszawa Królewicza Jakuba 37 02-956
Brak opinii
Poznań Wołczyńska 18 60-003
Brak opinii
Rzeszów
Brak opinii
Poznań Solidarności 34 61-696
Brak opinii
Rzeszów Al. Pod Kasztanami 10 35-030
Brak opinii

Polecamy

Najnowsze artykuły

Zastosowanie automatycznych owijarek w logistyce i dystrybucji
Przegląd i analiza najlepszych producentów automatycznych owijarek
Jak automatyczne owijarki mogą poprawić wydajność linii produkcyjnej?
Przypadki użycia automatycznych owijarek w różnych branżach
Korzyści z automatyzacji procesu owijania w przemyśle
Włoskie meble skórzane - elegancja, luksus i wygoda
czytaj wiecej

Najnowsze opinie

Firma LS-TECH jest Firmą specjalizującą się w produkcji oraz...
Żel AFTIDENT® jest wykorzystywany w przypadku wystąpienia ubytków w...
Operator internetowy Data Com Rzeszów oferuje swoje usługi z zakresu...
Cerplast to firma produkcyjno-handlowa, która specjalizuje się w...
Żel AFTIDENT® jest wykorzystywany w przypadku wystąpienia ubytków w...
Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski to firma z Przemyśla, która jednak...
Firma LS-TECH jest Firmą specjalizującą się w produkcji oraz...
Cerplast to firma produkcyjno-handlowa, która specjalizuje się w...
PFR czyli Podkarpacki Fundusz Rozwoju to spółka, która działa od maja...